خانه / فایلهای متنی و کتاب / تضمین آینده با ” 30 قانون طلایی “

تضمین آینده با ” 30 قانون طلایی “

30ghanon

برای رسیدن به موفقیت در دنیای کسب و کار مراحل مختلفی برشمرده میشود. از جمله: شناخت خود، درک فرصت ها و منابع پیرامونی، شناسایی فضای کسب و کار، تدوین برنامه ای مناسب برای اقدام و حصول به هدف مطلوب، بهره گیری از داشته ها، و تکرار همه ی برنامه های پیش گفته برای توسعه و تعالی.

این کتاب مروری است بر خلاصه ای از نکات ارزشمند 90 کتاب در حوزه کارآفرینی و امیدوارم این کتاب، گامی جهت نزدیک کردن آفرینان به هدف ارزشمند خود باشد.

هر فرد یک مذهبی دارد. درک شما از جهان، همان جهان بینی و مذهب شماست. گرچه ادراک شما اغلب خفته میماند و تنها قسمتی از آن هشیار و بیدار است، ولی در صورت تمایل میتوانید ” 30 قانون طلایی ” را برای کمک به آشکارسازی عقاید، تجسم انکشاف خود و سوال هایی در مورد زندگی و کارآفرینی دارید به کار گیرید.

 

 

30 قانون طلایی

تعداد صفحه: 48   |    حجم: 663 کیلوبایت

دانلود با لینک مستقیم

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

 

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

۹ قدم ساده برای شناسایی استعداد های درونی و پنهان

چه استعداد های درونی و پنهانی دارید؟ چه کارهایی را خوب انجام می‌دهید؟ اگر یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *