خانه / دسته بندی موضوعی / انگیزشی و آموزشی / مستند / دانلود سخنرانی انرژی مثبت – احمد حلت

دانلود سخنرانی انرژی مثبت – احمد حلت

hellat12

احمد حلت در ۱۷ بهمن ۱۳۴۱ در یکی از مناطق مرکزی شهر تهران به دنیا آمد. در رشته ریاضی و فیزیک فارغ‌التحصیل و جهت تحصیل در علوم روان‌شناسی (بالینی) وارد دانشگاه شد. پس از آن در دانشگاه علامه‌طباطبایی تهران رشته علوم‌ارتباطات و روزنامه‌نگاری را به پایان برد.
حلت فارغ‌التحصیل رشته روان‌شناسی تربیتی در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌باشد. او در آلمان و سوئیس دوره‌های تخصصی روان‌شناسی بالینی و موفقیت را با درجه عالی گذرانده است.
او در سال ۱۳۶۸ برای اولین بار و به صورت رسمی به آموزش تکنیک‌های موفقیت در کنار آموزش تندخوانی پرداخت. ایشان نام خود را به عنوان اولین ایرانی آموزش‌دهنده راهکارهای موفقیت در ایران و خاورمیانه ثبت کرد، و تاکنون بیش از دو میلیون نفر از طریق مجله موفقیت تحت آموزش مستقیم تکنیک‌های موفقیت در کشور قرار گرفته‌اند.
حلت در سال ۱۳۷۷ به انتشار مجله موفقیت پرداخت. مدیرمسوول و صاحب‌امتیاز دوهفته‌نامه موفقیت اینک رییس بنیاد سخنرانان حرفه‌ای ایران هستند. (که از سوی شهرداری تهران در سال ۱۳۸۹ افتتاح گردیده است)
در اغلب شهرها و دانشگاه‌های مهم کشور به ارایه سمینارهایی تحت عناوین مختلفی که در ادامه آمده اقدام نمود. حلت، همواره در فکر نوآوری و خلاقیت بوده و موسسه فرهنگی همه‌رازموفقیت نیز از جمله موسسات تحت سرپرستی ایشان با هدف گسترش فرهنگ مثبت‌نگری و موفقیت است، که از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را متوقف کرده است.
استاد حلت طرح جهانی دهکده موفقیت را در فروردین ماه ۱۳۸۰ به مردم خوب کشورمان هدیه داد. او معتقد است روزی دهکده جهانی موفقیت به بزرگ‌ترین مرکز تحقیقاتی جهان تبدیل خواهد شد و البته این حق مسلم ایرانیان است. برای این آرمان حتی قطعه زمینی در منطقه نور مازندران خریداری شده است و هم اکنون در فکر راه‌اندازی و توسعه آن است.

استاد حلت بیش از ۲۰۰ برنامه در شبکه جهانی جام‌جم ارایه کرد. و در این برنامه‌ها به ایرانیان ساکن کشورهای مختلف جهان رازهای کسب موفقیت و شادابی در زندگی را آموزش داد. او محبوبیت چشمگیری در این برنامه‌ها پیدا کرد، تا جایی که در میان ده‌ها روان‌شناس و استاد دانشگاه به عنوان کارشناس منتخب شبکه جهانی جام‌جم انتخاب شد.
ایشان همچنین تندخوانی حلت را در سال ۱۳۷۱ به ثبت رسانید و آخرین روش‌های یادگیری و مطالعه را به غریب نیم میلیون نفر از دانشجویان کشور آموخت.
حلت ۱۱ کتاب چاپ شده و چندین جلد کتاب دیگر در دست تحریر دارد که همه آنها از پرفروش‌ترین کتاب‌های ایران است که به چاپ ششم رسیده است.
حلت هم اکنون مشاور برندینگ سازمان‌های بزرگ و شرکت‌های نامی ایرانی است و از سال ۱۳۸۸ اغلب زمان خود را به مشاوره با کمپانی‌های داخلی و خارجی برای افزایش بهره‌وری آموزش مدیریت منابع انسانی و مشاوره در زمینه ایزو، مدیریت زمان و رازهای نفوذ و تاثیرگذاری و ارتباطات در کارخانجات می‌پردازد.
ایشان همچنین روش‌های نوینی را در بازاریابی و فروش خلق کرده، که می‌توان با تکیه بر آنان سودآوری شرکت را به بالاترین درجه برسانند.
هدف اصلی استاد ترویج و اشاعه فرهنگ مثبت‌نگری در جامعه است. او معتقد است به راز بزرگ موفقیت و قدرت دست یافته که مصداق آیه “وَ اَما بِنعمَتِ رَبِکَ فَحدث” (سوره ضحی، آیه ۱۱) آن را با خلوص نیت در اختیار هم‌میهنان عزیزش قرار می‌دهد.

 

 

دانلود سخنرانی انرژی مثبت – احمد حلت

 

بنا به درخواست صاحب اثر این فایل حذف شد.

 

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

۹ قدم ساده برای شناسایی استعداد های درونی و پنهان

چه استعداد های درونی و پنهانی دارید؟ چه کارهایی را خوب انجام می‌دهید؟ اگر یک …

یک دیدگاه

  1. اعتماد به نفس و ارامش و رمز پولدارشدن به نوعی موفقییت در زندگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *