خانه / دسته بندی موضوعی / انگیزشی و آموزشی / مستند / دانلود فیلم مستند پدیده با زیرنویس

دانلود فیلم مستند پدیده با زیرنویس

بررسی رازهای مشترک میلیونرهایی که در ۱۲ ماه میلیونر شده‌اند!

padideh

 

این مستند حتی تا 50 هزار تومان فروخته میشود.

شما کاربر عزیز سایت دانلود برای موفقیت می توانید این مستند را در ادامه دانلود کنید. 

سرعت رسیدن به هدفهایتان را چند برابر کنید!
همیشه سرعت ما را شیفته کرده است. وقتی انسان چرخ را اختراع کرد، سعی کرد سرعت آن‌را بیشتر کند. در ارتباطات کسب‌وکار، از اسب‌های چاپار به پست، پست پیشتاز، فکس، ایمیل و اکنون به پیامک رسیده‌ایم. پس چرا به موفقیت سریع دست نیابیم؟

آیا واقعا ممکن است در ۱۲ ماه‌ آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟ مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.

وقتی ارویل رایت اولین پرواز خود را در ۱۹۰۳ انجام داد،‌ سرعتی برابر ۹ مایل در ساعت داشت. مرز ۱۰۰ مایل در ساعت، در سال ۱۹۱۲ شکسته شد. تکنولوژی هوانوردی به خاطر نیاز فوری در جنگ جهانی دوم با سرعت گسترش یافت. در سال ۱۹۴۱، سرعت پرواز به بیش از ۶۰۰ مایل در ساعت رسید. در ۱۹۵۶، مرز ۱۰۰۰ مایل در ساعت شکسته شد. هواپیمای کنکورد سرعتی فراتر از ۲۰۰۰ مایل در ساعت را به ثبت رساند. مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.

۴۰۰ سال طول کشید تا مصری‌ها اولین هرم را ساختند. هتل لوکسور در لاس‌وگاس در حدود ۴۰۰ روز ساخته شد. مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.
رشد بازار در صنعت اتومبیل‌سازی را درنظر بگیرید. در دهه ۱۹۰۰، هزار اتومبیل در همه خاک آمریکا و در ۱۴۰ مایل جاده آسفالت رانندگی می‌کردند. در سال ۲۰۰۱، بیش از ۲۰۰ میلیون اتومبیل و ۴۶۸۰۰ مایل جاده در آمریکا وجود داشت.

در بازار نوظهور چین در سال ۱۹۹۰، تنها ۱.۷ میلیون نفر مالک خودرو بودند. امروز، پیش‌بینی می‌شود در ۱۲ ماه آینده ۲۰ میلیون خودرو در چین فروخته شود و به ۲۲.۵ میلیون خودرو افزایش یابد.
در ۱۹۶۱، ری کراک شروع به افتتاح شعب رستوران‌های مک‌دونالد کرد و در یکی از سال‌های اوج این شرکت، روزانه ۹ رستوران مک‌دونالد افتتاح می‌شد. در سال ۲۰۰۴،‌ کافی‌شاپ زنجیره‌ای استارباکس هر هفته ۶ فروشگاه افتتاح می‌کرد. اکنون، کی.اف.سی روزانه یک رستوران جدید در آسیا افتتاح می‌کند. در ایالات متحده، هوم دیپات هر سه روز یک‌بار یکی از فروشگاه‌های عظیم خود را بازگشایی می‌کند.

وال‌مارت در سال ۲۰۰۶، هر هفته ۱۲ فروشگاه افتتاح می‌کرد. مرزهای سرعت برای درنوردیدن آفریده شده‌اند.

ثروت و سرعت
جان جیکوب استر در سال ۱۷۸۴ و در سن ۱۹ سالگی به عنوان مهاجری فقیر به آمریکا رسید و بدن شک به اولین میلیونر آمریکا تبدیل شد. در طول بیش از ۴۰ سال، از طریق معامله املاک، ثروتی ۴۰ میلیون دلاری به‌دست آورد. با خلق ثروتی حدود ۱ میلیون دلار در سال. این سرعت خیره کننده بود.
امروزه خلق ثروت با سرعتی بیش از یک میلیون دلار در سال، یک میلیون دلار در هفته، حتی یک میلیون دلار در روز میان کارآفرینان متداول است.
در این فیلم با بعضی از این افراد آشنا خواهید شد.

 

درباره فیلم
• نام فیلم: پدیده
• محصول: آمریکا
• نوع فیلم: مستند
• زمان: ۱:۳۶ ساعت
• زبان: انگلیسی
• زیرنویس: فارسی توسط تیم مدیرسبز
• فرمت: DivX قابل‌پخش در کامپیوتر و دستگاه پخش خانگی

 

 

چند نمونه از افرادی که در این فیلم از رازهای خود می‌گویند

برایان ساکس (متخصص فروش که به یک کارآفرین میلیونر چند کسب‌وکاری تبدیل شد)
اولین نشانه‌گیری برای دستیابی به پدیده، تفکر شما درباره سریع به‌جای آهسته را واقعا برنامه‌ریزی می‌کند. سال‌های زیادی، من به درآمد سالانه‌ای در حدود ۲۰۰.۰۰۰ دلار چسبیده بودم. با تغییر تفکر درباره کارهایی که می‌توان در ۱۲ ماه‌‌ آینده انجام داد، کسب‌وکار دومی به‌راه انداختم و در ۳۶ ماه درآمد آن‌را به میلیون‌ها دلار رساندم و آن‌را به قیمتی ۷ رقمی فروختم. کسب‌وکاری دیگری که من شروع کردم در ۱۲ ماه اول خود درآمدی میلیون دلاری کسب کرد.

ویکی اروین، لوید اروین (مالک مدرسه هنرهای رزمی، کارآفرین کسب‌وکار اینترنتی)
به ما یاد داده‌اند که به‌ترتیب فکر کنیم، کارها را آهسته انجام دهیم، قدم به قدم، ۱-۲-۳، مهدکودک، دبستان،‌ راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه، شغل و درآمد. سپس پس‌انداز را شروع کنیم و پس از آن، سرمایه‌گذاری را آغاز کنیم.
اما یاد گرفتم که چطور بر موانع فکری غلبه کنیم و کارهای بسیاری را همزمان انجام دهیم که به ما کمک می‌کند تا کارهای بیشتری را در ۱۲ ماه‌ آینده به نسبت ۱۲ سال گذشته انجام دهیم. ما در طول ۱۲ ماه، از اداره یک کسب‌وکار کوچک به پایه‌گذاری، ارتقا و کسب سود از دامنه وسیعی از کسب‌وکارهای دیگر رسیدیم.

رایان لی (مالک، جامعه آن‌لاین و کسب‌وکارهای وب‌سایتی)
به ما یاد داده‌اند که شروع و پرورش کسب‌وکار باید به‌آرامی صورت گیرد و به تلاشی سخت و طاقت‌فرسا احتیاج دارد و حتی در چند سال اول درآمدی متغیر دارد. اما این مرز سرعت برای درنوردیدن آفریده شده است. من کسب‌وکاری اینترنتی ‌راه انداختم، در حالی‌که همزمان به‌صورت تمام وقت تدریس می‌کردم. با این‌ وجود در چند ماه اول، کسب سود کردم. در ۱۲ ماه اول درآمدی برابر با ۱۰۰.۰۰۰ دلار کسب کردم و اکنون ماهانه درآمدی بیش از ۱۰۰.۰۰۰ دلار دارم.

ران لگراند (کارآفرین، نویسنده، سخنران، سرمایه‌گذار میلیونر معاملات املاک)
کاری که جان جیکوب استر انجام داد، منحصربه‌فرد و برای آن زمان بسیار بدیع بود. امروزه من به افراد معمولی از همه مشاغل آموزش می‌دهم که این کار را به‌طور مستمر انجام دهند. با دانسته‌های امروز ما، کسب میلیون‌ها دلار و حتی بیشتر از معاملات املاک بازی بچه‌گانه‌ای بیش نیست. دیگر توجیه خوبی برای میلیونر شدن در طول دهه‌ها وجود ندارد. می‌توانید این کار را در مدت ۱۲ ماه انجام دهید، از همین حالا شروع کنید.

اد اوکیفی
در حوزه کاری تخصصی من، یک صاحب کسب‌وکار معمولی درآمد سالانه‌ای بین ۱۰۰.۰۰۰ تا ۳۰۰.۰۰۰ دلار در سال دارد. من به آن‌ها یاد می‌دهم که چگونه در یک تعطیلات آخر هفته درآمدی ۱۰۰.۰۰۰ دلاری داشته باشند.

الکساندریا براون (ملکه مجله الکترونیکی، ناشر اینترنتی)
ایده سریع ثروتمند شدن همیشه مشکوک بوده است و در مورد آن به ما، حتی به من هشدار داده شده است. اما اعتقاد به تلاش آهسته و سخت مانند اولین هواپیمای برادران رایت و روش مصری‌ها برای ساخت اهرام، منسوخ شده است. امروز، می‌توانید یک‌شبه کسب وکاری در اینترنت ایجاد کنید. من اولین کسب‌وکار اینترنتی خود را چند سال پیش و زمانی شروع کردم که تقریبا هیچ چیز از کامپیوتر نمی‌دانستم و در همان سال به درآمدی ۳۰.۰۰۰ دلاری دست یافتم. این کسب‌وکار از آن زمان رشد پیدا کرده است. اما پس از آن، پدیده را کشف کردم. در ۱۲ ماه اخیر، ۷ محصول متفاوت را یکی پس از دیگری در کسب‌وکار آن‌لاین خود معرفی کردم و در سال گذشته، درآمد خود را سه برابر کرده و به بیش از یک میلیون دلار در سال رساندم. اگر روش نشانه‌گیری پدیده را بدانید، دیگر هیچ مرز سرعتی برای کسب ثروت وجود ندارد.

دن کندی (نویسنده، سخنران، کارآفرین سریالی، خالق روش پدیده)
من فقط ۵۲ سال دارم. ما در اولین روزهای کسب‌وکار خود، فقط دو ابزار اصلی برای انتقال پیام بازاریابی خود به مشتریان داشتیم: پست و تلفن. تبلیغات پستی مستقیم و جذب ۲۵ هزار تا ۱۰۰ هزار نفر هفته‌ها به طول می‌انجامید و ده‌ها هزار دلار هزینه در بر داشت. ولی اکنون دسترسی به صدها هزار نفر در چند دقیقه امکان‌پذیر است.

بیل گلیزر
امروزه، در شرکت گلیزر-کندی، ما از طریق ایمیل با بیش از ۱۰۰.۰۰۰ مشتری حداقل ۲ بار در هفته و بدون کمترین هزینه‌ای ارتباط داریم. ما به تکنولوژی سمینارها، وبینارها، فاکس و پخش صوتی فکر می‌کنیم. اکنون می‌توان کسب‌وکاری که ساخت آن ۱۲ ماه به‌طول می‌انجامید را در ۱۲ ماه ایجاد کرد.
اکنون می‌توان تبلیغ بازاریابی که اجرای آن ۱۲ هفته به‌طول می‌انجامید را در ۱۲ ساعت انجام داد.

 

kharid2

***خرید پستی مستند پدیده فقط به قیمت 2000 تومان

 

 

 

دانلود فیلم مستند پدیده با زیرنویس

دانلود با لینک مستقیم – حجم کل 1.2 گیگابایت

بخش اول    بخش دوم     بخش سوم    بخش چهارم

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

 

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

۹ قدم ساده برای شناسایی استعداد های درونی و پنهان

چه استعداد های درونی و پنهانی دارید؟ چه کارهایی را خوب انجام می‌دهید؟ اگر یک …

5 نظرات

  1. سلام و خسته نباشید .رمز برای اکسترکت کردن رو لطف میکنین

  2. سلام ، ممنون از فایلهای عالیتون

  3. سلام و خسته نباشید این مستند پدیده که زیر نویس نداره چیکار باید بکنم تا زیر نویسش بیاد

    • سلام دوست عزیز
      همانطور که در فایل دانلودی ذکر شده زیرنویس با نرم افزار VLC media player قایل اجرا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *