خانه / فایلهای متنی و کتاب / دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران + خلاصه نکات

دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران + خلاصه نکات

myhc_24310

کتاب جادوی کار پاره وقت،اثری از فیلسوفِ تجاری قرن یعنی جیم ران (Jim Rohn) می باشد.مضمون اصلی این کتاب درباره ی تاثیرات شگفت کار پاره وقت در وضعیت مالی و ثروتمند شدن افراد می باشد.

سپس از بازاریابی شبکه ای به عنوان یک کار پاره وقت ایده آل نام برده که می تواند درآمدی برابر با کار تمام وقت و یا حتی بیشتر از آن نیز عاید افراد سازد.

 

گزیده ای از توضیحات در مورد جیم ران از زبان یکی از طرفداران ایشان را می توانید در ذیل مشاهده نمایید:

من برای شما زندگی ای پُر از ثروت ، سلامتی و شادی آرزو می کنم ؛ زندگی ای که مملو از صبر، عقل و دانش است و درآن از تأثیر ایمان در قابلیت هایتان برای دست یابی به آن چه در رویا دارید،غافل نمی شوید. با این سن و سالی که آقای جیم رآن دارد بی گمان می تواند جای پدربزرگی باشد که حرفهایش عنوان نصیحت می گیرد. مثل پدربزرگی سرزنده با دلی جوان و
شاداب که نصایح بسیار ساده و پخته ای دارد. پدربزرگی که وقتی پای حرفهایش می نشینی می فهمی که عمرش را پربار سپری کرده و در سالهایی که گذرانده مدام در حال عمل کردن و تصحیح خود بوده و جز این کاری نمی کرده است. چرا که زیادی عمر نمی تواند نشانه پختگی یک پیرمرد باشد که اگر اینطور باشد لاک پشتها از همه پخته تر بودند! بگذریم…این حرفها را برای این گفتم که به شما نشان دهم که ممکن است بعد از خواندن این کتاب پیش خود بگویید “ای بابا این جیم رآن هم ما رو گرفته ها”. چرا؟ چون حرفهایی ساده با مثالهایی ساده دارد. آنچنان مفاهیم اساسی فعالیت در نتورک را با مثالهای کودکانه و ساده می آمیزد که آدم خیلی راحت از کنار بسیاری از آنها رد میشود و به فراموشی می سپارد و بعد فکر می کند جیم رآن چیز زیادی در چنته نداشته و خواسته فقط حرف زده باشد. این حالت دقیقاً مثل حالتی است که بسیاری از جوانها، بسیاری از حرفهای پیرمردها را جدی نمی گیرند، از بس که ساده هستند. این نکته فریبنده کتاب است و به این دلیل است که کتابی کم حجم است و گفتارهایش خلاصه و کوتاه است. اما حالا که ما این چیزها را می دانیم بهتر است کمی حواسمان را جمع کنیم و با دقت بیشتری کتاب را بخوانیم که با همه این حرفها بدون شک بسیاری از نکات کتاب از دیدمان مخفی می مانند که باعث می شود دوباره و سه باره به آن مراجعه کنیم. خب چه فایده ای دارد که پای حرفهای این پدربزرگ قصه نتورک بنشینیم؟ بگذارید اینطور بگویم که برای انجام هر کاری مثل بچه آدم باید برویم سراغ اصول آن کار تا آنها را یاد بگیریم. اصول هر کاری اینطور که قدیمی های هر کاری می گویند، عناصر تغییرناپذیر هر کاری است. برای دانستن اصول هر کاری بهتر است سراغ قدیمی ترین مردان آن کار را گرفت. خب حالا اگر دوست دارید بدانید اصول نتورک چیست پای این پدربزرگ کارکشته نتورک باید نشست و حرفهایش را نوش جان کرد،نا گفته نماند که کتاب “جادوی پاره وقت”، به صورت کتاب نوشته نشده است و به قول مترجمان کتاب، حاصل پیاده سازی، ترجمه و ویرایش یکی از سخنرانی های آقای جیم رآن با عنوان اصلی “چگونگی رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه ای” است.

 

فهرست مطالب :
پیش‌گفتار مترجمان
درباره‌ی نگارنده
گفتار یکم: یافتن یک فرصت‌کاری
گفتار دوم: سودبردن، بهتر از مزد گرفتن است!
گفتار سوم: جادوی کار پاره‌وقت
گفتار چهارم: تنظیم بادبان
گفتار پنجم: قانون نسبت‌ها
گفتار ششم: قانون کاشت و برداشت
گفتار هفتم: پرورش مهارت‌ها
گفتار هشتم: بیایید با هم کار کنیم!
گفتار نهم: ارتباط، معرفی و تمجید
گفتار دهم: سزاواری در برابر نیازمندی
گفتار یازدهم: مهارت‌های شما، آینده‌تان را رقم می‌زند!
گفتار دوازدهم: خوب زندگی کنید!

 

 

دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران

دانلود با لینک مستقیم

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

 

گزیده ای از کتاب فوق العاده جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران:

 

 کار پاره وقت، واقعا ارزشمند است چراکه می‌تواند نحوه و سبک زندگی هر شخصی را تغییر دهد.

– لزوما پول نیست که زندگی شما را تغییر می‌دهد، بلکه نحوه‌ی استفاده از پولتان است که زندگی شما را متحول می‌کند و سبک زندگی شما را تغییر می‌دهد. این مساله به نوبه‌ی خود باعث یک دعوت کلاسیک می‌شود، چون برای مردم این سوال پیش می‌آید که شما چه کاری دارید انجام می‌دهید.

– اتفاقاتی که در زندگی شما روی می‌دهند، مسیر زندگی شما را تعیین نمی‌کنند، بلکه این چگونگی برخورد شما با این وقایع است که آینده‌ی شما را می‌سازد….جیم ران

– نخستین چیزی که در زندگی مالی تجربه کردم، ورشکستگی بود! و دومین چیزی که می‌خواستم به دست آورم، ثروت!
– شما در هر دوره ای از زندگی که به سر می‌برید، اگر بخواهید می توانید آینده‌ی خود را تغییر دهید، تنها کافیست به طور درونی و قلبی، در پی دستیابی به آرزوهایتان باشید.

– آینده‌ی شما، نوشته نشده است و هیچ قانونی برای نرسیدن به آرزوهایتان وجود ندارد، پس آینده‌تان را خودتان تعیین می‌کنید و این چیزی است که ما آن را فرصت می‌نامیم.
– می‌دانید چرا اغلب مردم هیچگاه اتفاق مهمی در زندگیشان نمی‌افتد؟ به خاطر اینکه هرگز به دنبال دانش “من چگونه می‌توانم بهتر زندگی کنم؟” نبوده‌اند و در این زمینه کتابی نخوانده‌اند و به سمیناری نرفته‌اند.
– اتفاقاتی که در محیط بیرونی برای شما رخ می‌دهند، چندان اهمیت ندارند زیرا این اتفاقات به طور یکسان برای همه وجود دارد.
– شانس و فرصت همواره با دشواری عجین است.
– اگر می‌خواهید نتایج تان تغییر کند، این شما هستید که نخست باید تغییر کنید.
– نخواه که مسایل آسان تر شوند و مشکلات کمتری داشته باشی، بلکه تلاش کن که تو توانمندتر شوی و مهارت‌های بیشتری کسب کنی!
– هیچگاه نخواهید چالش‌های کمتری داشته باشید، بلکه بخواهید خرد و آگاهی بیشتری پیدا کنید. همواره آماده‌ی رویارویی با چالش‌ها باشید، زیرا بدون آن‌ها،هرگز رشد نخواهید کرد.
– درک چالش‌ها، کلید وسعت دادن آگاهی و خرد شماست تا بتوانید بر آن‌ها چیره شوید.
– با بالا بردن نتایج عددی، فقدان مهارت‌های لازم را جبران کنید.
– اگر تصمیم دارید ثروتمند شوید، قانون نسبت‌ها را در نظر بگیرید وآن را در کسب و کار خویش به کار ببندید.
– قانون کاشت و برداشت،در راستای قانون نسبت‌هاست.
– بگذارید موضوعات به روال خود اتفاق بیافتند. دنبال چراهای این موضوعات نروید. پاسخ در ساختار و نتایج ماجراست. شما فقط هنگامی که کسی از ادامه‌ی فعالیت خود دست بر می‌دارد، به خود بگویید: او یکی از کسانی است که به فعالیت خود ادامه نمی‌دهد.
– شما نباید با خود بگویید چرا من در چنین وضعیت و شرایطی هستم.
– نا امیدی‌های خود را کنترل کنید.
– اگر شما برای کاری به دنبال شخص مناسبی بگردید، نهایتا شخص مورد نظر را پیدا خواهید کرد.
– شخص مقابل را قانع کنید که این محصول، بهترین محصول است و این جاست که مشتری، حاضر به خرید محصول می‌شود. این هنر ساده‌ی فروشندگی است!
– دو نوع معرفی وجود دارد: معرفی رسمی و معرفی غیر رسمی.
– یکی از مهم‌ترین بخش‌های جذب افراد تازه، پیگیری است.
– شما باید برای هر فرد تازه، هم پدر باشید و هم مادر!
– تغذیه به وسیله‌ی ایده‌های سازنده، محافظت و کمک در دفاع از صداهای معترض بیرونی که سعی در خارج کردن شما از راهتان را دارند! به این موضوع حمایت می‌گویند.
– حضرت مسیح: راهی بیابید تا با آن بتوانید به انسان‌های زیادی خدمت کنید، زیرا که خدمت به عده‌ی زیادی از انسان‌ها، شما را به سوی بزرگی و عظمت هدایت می‌کند.
– ممکن است عده ای بگویند که حداکثر کاری که من می‌توانم انجام دهم اینست که تنها به رتق و فتق امور خود بپردازم!البته این موضوع کاملا قابل قبول است اما شما از این طریق به بزرگی و عظمت دست پیدا نمی‌کنید.
– دیگران را در حل مشکلاتشان یاری دهید. چراکه اگر این کار را انجام دهید، مشکلات شما نیز حل می‌شود.
– موفقیت بستگی به میزان تمایل هر شخص در پیشرفت دارد.
– زیگ زیگلر: پول همه چیز نیست اما از نظر اهمیت،هم رده‌ی اکسیژن است!
– زیگ زیگلر: اگر به تعداد کافی،مردم را در جهت رسیدن به خواسته‌هایشان حمایت کنید، آنگاه شما نیز می‌توانید به خواسته‌های خود برسید!
– کتاب مقدس می‌گوید: هنگامی که دو یا سه نفر در قصد مشترکی توافق داشته باشند، آنگاه هیچ چیز غیرممکن نخواهد بود.
– عاملی که در کار کردن با دیگران به شما قدرت می‌دهد، بیان نقاط قوت یکدیگر است. مثلا اگر من یک عضو تازه وارد باشم و شما معرف من باشید، بیان نقاط قوت من توسط شما در یک جمع، باعث رشد و حرکت من خواهد شد و از من، انسان جدیدی خواهد ساخت.
– تشویق کردن افراد، برای روند رو به رشد آن‌ها، یکی از اسرار تجارت به حساب می‌آید. هرچند این تشویق‌ها ممکن است در حد یک قدردانی ساده در جمع و یا معرفی و تمجید از آن فرد باشد.
– تشویق کردن باعث ترغیب افراد به انجام کارهایی می‌شود که آن‌ها را در حالت معمول انجام نمی‌دهند.
– در تجارت، آنچه که از پول با اهمیت تر است، ابتکار و خلاقیت است.
– ابتکار یعنی یافتن راه حلی دیگر. اگر راهی جواب نداد، راه دیگری بیابید.
– بشر قادر است تمام آرمان‌های خود را محقق سازد، چراکه این آرمانها به وجود آمده‌اند تا درانسان، انگیزش و پویایی ایجاد کنند.
– هر ارتباطی، نوعی معامله‌ی ساده است. ارتباط برقرار کردن، در ابتدا برای من آسان نبود. هنگامی که می‌خواستم نخستین معرفی کاری را انجام دهم، تمرکز ذهنی و روانی لازم را نداشتم. حتما همه‌ی شما در چنین موقعیتی قرار گرفته‌اید. دهانم را باز کردم، ولی برای مدتی هیچ چیزی نتوانستم بگویم! اما واکنش من این بود: دوباره سعی کردم!
– رازی که امروز مرا به این جایگاه رسانده، این است:بارها، بارها و بارها تلاش کردم!
– برقراری ارتباط و فن بیان را یاد بگیرید، این که چگونه می‌توان با بیان کلمات مناسب، روی انسان‌های دیگر تاثیرگذار بود.
– انگیزش بخشی یعنی ترغیب و تشویق افراد برای رسیدن به جایگاهی بالاتر از جایگاه کنونیشان؛ و این موضوع امکان پذیر است.
– یک راهبر، با بیان این جمله که ” تو می‌توانی این کار را انجام دهی” می‌تواند دیگران را ترغیب کند.

– به کودکان و افرادتان این نکات را بیاموزانید:

کمک کنیم انسان‌ها خود را آنگونه که هستند ببینند.اگراشتباهی مرتکب می‌شوند، آن‌ها را باید متوجه اشتباهاتشان کنیم. هیچ کس نمی‌تواند با تکرار اشتباهاتش،امید به موفقیت داشته باشد.اشتباهات باید تصحیح شوند.

– شما باید همانند زندگی عمل کنید و به شایستگی‌ها پاسخ دهید نه به نیازمندی‌ها.
– به جای کار فردی، گروهی کار کنید.
– گروه هرچه قدرتمندتر باشد، ستیزه جویی در آن کمتر خواهد بود!
– کسی نمی‌تواند کس دیگری را تغییر دهد، بلکه این خود انسان‌ها هستند که اگر بخواهند، می‌توانند در خود تغییر ایجاد نمایند!
– سرمایه در تجارت چندان اهمیتی ندارد، بلکه این مهارت‌های شماست که آینده‌تان را رقم می‌زند.
– چیزی که همه‌ی ما به آن نیاز داریم، پول کم و شجاعت زیاد است.
– من از همان ابتدا، بزرگ منشانه رفتار می‌کردم،درست مثل ثروتمندان، چراکه به مهارت‌ها، شجاعت، ابتکار، کوشایی و قابلیت‌های خود ایمان و باور داشتم و می‌دانستم که ثروتمند خواهم شد.
– بالاترین ارزش در زندگی، حساب بانکی، اتومبیل و یا خانه ای که در آن زندگی می‌کنید، نیست. بلکه بالاترین ارزش این است که خوب زندگی کنید.

– فهرست کوتاهی برای زندگی بهتر:

1-ثمربخشی
2-دوستان خوب
3-معنویت
4-هیچ چیز را نادیده نگیرید
5-نیروهای نامرئی
6-از خدا کمک بخواهید

– اگر شما نیز ایمان دارید،پس بیاموزید، عمل کنید و بیاموزانید.
– وینستون چرچیل: حقیقت زندگی انکارناپذیر است. زندگی، رنج و سختی به همراه دارد ولی شوق به زیستن، آن‌ها را بی اثر می‌کند.
– اگر خوب زندگی کنید، درآمد خوب، وجهه‌ی خوب و شخصیتی جذاب خواهید داشت. پس پدیده‌هایی که باعث تغذیه‌ی روح شما می‌شوند را نادیده نگیرید.
– انسان شریف و پاکدامن کسی است که برای دیگر انسان‌ها اهمیت قایل باشد.
– هر کدام از ما رسالتی به عهده داریم.نوع بشر،این فرصت معجزه آسا را در اختیار دارد که بتواند در زندگی هم نوع خود، تحول ایجاد کند و او را از خواب غفلت بیدار سازد.
– تنها عبارتی که لازم است با خود تکرار کنید،آن است که به خود بگویید: من در زندگی،در آن جایگاهی قرار ندارم که می‌خواهم باشم، یک چیزی در زندگی من درست نیست و آن نگرش اشتباه من است! به محض آن که این موضوع را فهمیدید، زندگی شما کاملا تغییر خواهد کرد.
– مرور کردن تجربیات، باعث باارزش تر شدن آن‌ها برای آینده می‌شود. من اسمش را می‌گذارم ” گوش دادن مجدد به نوار خاطرات “.
– به ندرت اتفاق می‌افتد که میزان درآمد، از رشد شخصی، فراتر رود.
– دوقلوهای کشنده‌ی موفقیت، حرص و بی صبری هستند.
– موفقیت یک چیز جادویی و سحرآمیز نیست. موفقیت دست یافتنی است.
– به محض آن که گشایش اتفاق افتاد، نظم‌های جدیدی برای خودتان وضع کنید. به محض این که به یک هدف رسیدید،به دنبال هدف دیگر بروید. فقط صبوری پیشه کنید و آگاه باشید که در وقت مقتضی، شما به اهداف خود خواهید رسید!

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

دانلود مجموعه سخنرانی های تصویری دکتر مجد (ویژه)

و اینبار سایت دانلود برای موفقیت برای شما 16 سمینار دکتر مجد را برای شما …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *