خانه / دسته بندی موضوعی / روانشناسی / دانلود کتاب صوتی رابطه – استاد محمد جعفر مصفا

دانلود کتاب صوتی رابطه – استاد محمد جعفر مصفا

5362Rabeteh

زمان کل: ۱۴ ساعت و ۷ دقیقه

بحث های نویسنده با دوستش آمیرزا حسن در مورد باز شناسی هویت فکری و راههای رهایی از ان در کتاب رابطه به چاپ رسیده است .مباحث کتاب به نظر من به نوعی بازگویی اصول فکری نویسنده است که در کتاب تفکر زائد شرح داده شده است که البته تکرار این مباحث برای خواننده ای که قصد فروگذاردن هویت فکری را دارد بسیار کمک کننده است.نویسنده در قسمتهای از کتاب جوابهایی نیز برای انتقاداتی که از تفکراتش شده است و به شکل سئوال از زبان حسن مطرح میشود پاسخ می گوید.سئوالاتی نظیر اقتباس فکری از کرشنامورتی ناقص بودن سیستم ارائه شده در برخورد با مسائل واقعی زندگی و ..اگرچه نویسنده در کتاب بسیار زیبا سعی در شناخت هویت فکری ادمی به کار بسته است ولی در مواقعی هرچند کوتاه به نظر من خود نویسنده اسیر تعلقات خاطریست که رنگ نوشته هایش را تغییر داده است که خوب شاید این تعلقات خاطر به نظر من تعلق بیاید و به نظر دیگری خیر..نوشته پشت جلد:ما با زندگی قهریم، به‎ زندگی تبسم نمی‎کنیم، از روی ملالت و تکلف وارد زندگی می‌شویم. وقتی تو حرف می‌زدی من یاد یکی از خاطرات زمان کودکی‌ام افتادم. شاید چهار یا پنج ساله بودم. یک روز پدرم یک جفت گیوه نو برایم خرید و گفت فردا می‎خواهد مرا با خودش به ‎یکی از دهات مجاور شهر به ‎مهمانی ببرد. من بقدری حالت شعف پیدا کردم که تا صبح ـ باوجود اینکه خواب بچگی سنگین است ـ چند بار بیدار شدم و بیرون را نگاه کردم ببینم صبح شده است یا نه.

این یعنی به ‎استقبال روز و زندگی رفتن. ولی حالا، همانطور که تو در یکی از کتابهایت نوشته‌‎ای شب که می‌شود با کوله‌‎باری از ملامت، یعنی با کوله‌‎بار “شخصیت” که پر است از هزار ترس، نفرت، ‌حقارت،‌ طلب‎کاری، بدهکاری، رنج و دلهره می‌خوابیم. با نگرانی می‌‎خوابیم. نیمه‌‎شب از فرط نگرانی بیدار می‌‎شویم، نه از فرط شوق. و صبح همین که چشم‌مان را باز می‎کنیم احساسمان این است که “خدایا باز هم روز آمد و من تا غروب مجبورم این کوله‌‎بار ادبار را بر گرده‌ی ذهنم بکشم”.

کتاب صوتی رابطه

===================================================

دانلود با لینک مستقیم:

بخش اول – 33 مگابایت            بخش دوم – 63 مگابایت

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر + کتاب صوتی

روزگاری جوانی هوشمند می‌زیست که می خواست دولتمند شود. او به ستاره بخت خود اعتقاد …

2 نظرات

  1. بخش دوم مورد دارد و یافت نمی شود؛خواهشمند است بررسی بفرمایید؛
    با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *