خانه / اساتید برجسته روانشناسی / استاد عرفانی زاده / فایل خود هیپنوتیزم تصمیم گیری صحیح و دقیق ! – عرفانی زاده

فایل خود هیپنوتیزم تصمیم گیری صحیح و دقیق ! – عرفانی زاده

indecisive6

همواره صحیح ترین و دقیق ترین تصمیم را بگیرید!

افراد بسیاری وجود دارند که تمام تلاش شان را می کنند تا از گرفتن تصمیمات سخت و دشوار و تصمیمات تعیین کننده شانه خالی کنند، چون می ترسند کوچکترین اشتباهی برایشان گران تمام شود و نتوانند تصمیم صحیح بگیرند.

هر فردی که در تصمیم گیری های خود از ضمیر ناخود آگاه اش و هوش لایتناهی کائنات استفاده می کند قادر است دقیق ترین و بهترین تصمیم ها را بگیرید. تنها کافیست به جای تکیه کردن 100 درصد بر ضمیر خود آگاه و استدلالی، در تصمیم گیری هایتان ضمیر ناخود آگاه را نیز شرکت دهید تا حیرت زده شوید که چگونه هر تصمیمی که می گیرید زندگی شما را بهتر می کند.

این رازی است که تا کنون به کمتر کسی گفته شده، از این رو علم به صورت تمام و کمال خود را وقف این امر کرده که افراد گوناگون چگونه می توانند در کمترین زمان ممکن تغییرات مطلوب و مورد نظر خود را به صورتی پایدار در خود شکل دهند. یکی از این تغییرات مطلوب می تواند توانایی تصمیم گیری صحیح و دقیق باشد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده چگونه در یک الی شش هفته احتمال ایجاد این تغییرات مطلوب، تثبیت آنها و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه تان را تا میزان 300 الی 400 درصد افزایش دهید. آنهم تنها با ایجاد تغییری جزیی در زندگی تان و گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم مرتبط به هدف تان.

میزان موفقیت رهبران، مدیران و فروشنده گان، دانش آموزان و دانشجویان، کارمندان و کارفرمایان، اساتید دانشگاه و … با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهدافشان تعیین می شود و یکی از کلید های طلایی دستیابی به هدف تصمیم گیری صحیح و انتخاب گزینه ی صحیح است که می تواند دستیابی به اهدافتان را تضمین کند. به عبارت دیگر اینکه در زندگی شخصی و حرفه ای تان چقدر موفق باشید تا میزان زیادی به میزان صحیح بودن تصمیماتی که هر لحظه می گیرید، بستگی دارد.

افرادی که می خواهند در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنند، لازم است که از تاثیر جادویی ای که هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تواند در زندگیشان ایفا کند، آگاه شوند. و حالا شواهد علمی بسیار زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد هیپنوتیزم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی مهارت تصمیم گیری و انتخاب ما را تقویت کند تا همواره تصمیماتی صحیح و دقیق بگیریم.

 

 

 

فایل خود هیپنوتیزم تصمیم گیری صحیح و دقیق

دانلود با لینک مستقیم

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

 

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

دانلود مجموعه سخنرانی های تصویری دکتر مجد (ویژه)

و اینبار سایت دانلود برای موفقیت برای شما 16 سمینار دکتر مجد را برای شما …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *