خانه / اساتید برجسته روانشناسی / استاد عباس منش / چرا افراد به سختی تغییر می کنند؟

چرا افراد به سختی تغییر می کنند؟

Why.people.change.Hardly

 

من روزی تصمیم به تغییر زندگی‌ام گرفتم. و آن روزی بود که فهمیدم باورهایم و فرکانس‌هایی که در هر لحظه به جهان هستی می‌فرستم، اتفاقات زندگی‌ام را به وجود آورده‌اند. از آن پس تمام وجودِ من متحد برای انجام این کار شد و پس از مدتی، دیگر نه من آن آدمِ گذشته بودم. نه باورهایم متعلق و مرتبط به گذشته بود و نه اتفاقات زندگی‌ام ربطی به تجاربِ گذشته‌ام داشت!!!
از زمانِ بوجود آوردن این تحول در زندگی‌ام ، قصد داشته ام با تألیف کتاب، تولید فایل‌های رایگان، محصولات و مقالاتی که ارائه داده‌ام،  به دیگران نیز  در بوجود آوردنِ این تحول در زندگی شان کمک کنم .
وقتی روندِ تغییر را در خودم مرور می‌کنم، می‌بینم اولین گام از یک تصمیم شروع شد.

 
منظور من یک تصمیم است نه یک هوس!!!

منظورم یک اراده‌ی مصمم که اجاز نفس کشیدن یا حرف زدن به باورهای محدود کننده قبل، عادت‌های فکری گذشته و هر چیزی که بخواهد مانع این تغییر بشود، نمی‌دهد!!!

 
اما موضوع این است که  چرا همه‌ی آنانی  که قصد متحول کردنِ زندگی‌شان را داشته‌اند، هنوز هم تغییری در اتفاقات و روند زندگی‌شان مشاهده نمی‌کنند.!!!

 
تحقیقاتِ گسترده ای روی این موضوع انجام داده‌ام که در این فایل می‌خواهم آن‌ها را با شما شریک بشم.
اگر بارها تصمیم به تغییر خود یا عادت‌هایتان گرفته‌اید اما هنوز  آن عادت‌ها با شما هستند و همواره ردپای آنها را در هر لحظه از زندگی تان مشاهده می کنید،  بیایید با هم دلایل این عدم موفقیت در تغییر عادتهای محدود کننده قدیمی را مرور کرده و از راهِ اصلی و بصورت اساسی وارد مسیر تغییر و موفقیت شویم.

 

 

 

چرا افراد به سختی تغییر می کنند؟

====================================================

زمان : 17 دقیقه

فایل تصویری – 70 مگابایت                 فایل صوتی – 7 مگابایت

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

 

 

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

دانلود مجموعه سخنرانی های تصویری دکتر مجد (ویژه)

و اینبار سایت دانلود برای موفقیت برای شما 16 سمینار دکتر مجد را برای شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *