خانه / دسته بندی موضوعی / شناخت و تربیت کودک / کتاب صوتی اثرات پنهان تربیت آسیب زا – عبدالعظیم کریمی

کتاب صوتی اثرات پنهان تربیت آسیب زا – عبدالعظیم کریمی

Asarate-Penhane-Tarbiate-Asibza-191x300

راوی: محبوبه موسوی           زمان کل: ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه

تاکنون مقالات و کتاب‌های متعددی پیرامون مسائل تربیتی از زاویه توصیه‌ها، عوامل، روش‌ها، شرایط و زمینه‌های مثبت تربیتی نگاشته شده است و خطاب اصلی این نوشته‌ها اولیاء و مربیان بوده‌اند تا با آگاهی از این زمینه‌ها بتوانند در تربیت فرزندان موفق گردند، اما کمتر نوشته و یا کتابی مشاهده شده است که آسیب‌شناسی تربیت یا اثرات تربیت‌ آسیب‌زا را از زاویه موانع، آفات و صدمات وارده از جانب اولیاء و مربیان که با قصد و نیت دلسوزانه برای تربیت نونهالان تلاش می‌کنند برملا سازد. و یا به عبارتی دیگر، شاید این بزرگسال و جامعه است که کودک را به انحراف می‌کشاند و در واقع اولیاء و مربیان دلسوز گاهی اوقات به خاطر سخت‌گیری‌ها، دلسوزیهای بیش از حد، پیش‌رسیهای شتاب‌آمیز و ناشیگری‌ها، طبیعت کودک را علیرغم میل باطنی به انحراف می‌کشانند. مربیان قصد دارند طرز رفتار بزرگسال را به کودک بیاموزند ولی چون این طرز رفتار هنوز نمی‌تواند از طرف کودک مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد و حتی چنانکه باید درک شود کودک از درسهای اخلاقی چیزی جز عادت دروغگویی، ریاکاری و تظاهر یاد نمی‌گیرند. آنچه را که برای درمان بکار می‌بریم خود دردافزاست. و هرچه برای علاج می‌کوشیم خود افزایش دهنده رنج است و آنچه را که برای خاموش کردن شراره‌های آتش بکار می‌گیریم خود مددیار آتش است. «آب آتش را مدد شد همچو نفت.» اینکتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 

 

اثرات پنهان تربیت آسیب زا

==============================================

دانلود با حجم 66 مگابایت

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

 

 

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

دانلود مجموعه سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

دکتر فرهنگ هلاکویی جامعه‌شناس و مشاور خانواده و روان‌درمانگر ایرانی ـ آمریکایی است. فرهنگ هلاکویی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *