خانه / دسته بندی موضوعی / آرامش / کتاب صوتی برای آن به سوی تو می آیم … – جی پی واسوانی

کتاب صوتی برای آن به سوی تو می آیم … – جی پی واسوانی

746Baraye-An-Be-Suye-To-Miayam

 

ین کتاب برای هریک از ما منظور شده است.با ما مستقیمآ سخن می گوید؛گویی اعماق ضمیر درون را می نگرد و راه حل هایی برای مشکلات سخت و جدی ،ایمان و شخصیت ما ارائه می دهد.همچنان که با این کتاب پیش می روید ،از ایمان ،عشق ،آرامش و سرور لبریز می شوید.نویسنده ی این کتاب ،دادا.جی.پی.واسوانی نه تنها منبع خرد و دانش معنوی ،مغناطیس عشق،اقیانوس خوبی و ایثار است ،بلکه سرشار از شوخ طبعی است که برای همه دلنشین است.مقالات منتخب از نوشته های الهام بخش او،جهت تهیه ی این کتاب گرد آوری شده است؛این کتابی است که هر کس دوست دارد آن را داشته باشد.بخش کوتاهی از کتاب را با هم می خوانیم؛” از نشانه های کسی که هیچ چیز مگر خدا را نمی خواهد این است که از غصه و رنج نمی هراسد. اندوه برای وی دلیل عشق خداست. شاه لطیف شاعر بزرگ سند می گوید: “خداوند آنان را که مورد عشق “او” هستند هلاک می کند.” خداوند برگزیدگان خود را همچون طلایی که در کوره امتحان می شود می آزماید. چینی دٍربی بسیار گرانبهاست. این نوع چینی برای صاحبان آن ارزش فراوانی دارد. رنگهای زرد، قهوه ای، آبی، سیاه و قرمز چرک روی این نوع چینی کار می شود و لبه های آن را به رنگ سیاه درمی آورند. در این مرحله آن چنان زشت به نظر می رسد که دلتان نمی خواهد یک بار به آن نگاه کنید. سپس آن را در کوره می گذارند و آنگاه رنگهای آن به رنگهایی بسیار زیبا تبدیل می شود. سیاه به طلایی براق تبدیل می گردد و قرمز و آبی نیز درخشنده و پر تلألو می شود. خداوند نیز به همین ترتیب عزیزان خود را به درون کوره رنج و اندوه می فرستد تا به تمثال مقدس، پاکی و کمال درآیند.

 

 

برای آن به سوی تو می آیم …

دانلود مستقیم با حجم 24 مگابایت

توجه ! دوست عزیز برای دانلود تمامی مطالب سایت باید ابتدا عضو شوید و سپس نسبت به تهیه اکانت ویژه اقدام نمایید.
 مطالب این سایت چندین میلیون تومان ارزش دارد. شما با پرداخت کمتر از 8 هزار تومان میتوانید به تمامی مطالب دسترسی داشته باشید.

 

 

درباره مدیر سایت

درود بر شما. تیم دانلود برای موفقیت سعی کرده است بهترین مطالب را برای شما جمع آوری کند. باور ما بر این است که شما هم مثل میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان می تونید با بهره گیری و عمل دقیق به مطالب جمع آوری شده در این سایت به راز موفقیت، ثروت و آرامش دست پیدا کنید!

حتما ببینید

دانلود مجموعه سخنرانی های تصویری دکتر مجد (ویژه)

و اینبار سایت دانلود برای موفقیت برای شما 16 سمینار دکتر مجد را برای شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *